OxyForum :: Yeni nesil paylaşım !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Her konuyu ele alan türkçe forum.Sizde üye olun karlı çıkın (:

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Guild Nasıl Kurulur , Perc. Spelleri Nelere verilmelidir?

YazarMesaj
Xelord
Moderator
Moderator

Guild Nasıl Kurulur , Perc. Spelleri Nelere verilmelidir? Empty
MesajKonu: Guild Nasıl Kurulur , Perc. Spelleri Nelere verilmelidir?   Guild Nasıl Kurulur , Perc. Spelleri Nelere verilmelidir? Icon_minitimePerş. Ekim 08, 2009 9:34 pm

Guild kurmak için öncelikle guildalogem dediğimiz taşa sahip olmanız gerekli daha sonra [1,-9]daki Guld Templeye gidersiniz guildinizin şeklini arkalığını ve renkleri seçersiniz adını girer tamam dersiniz bir guildalogem kaybedersiniz ve guildiniz açılmış olur.Guildinizin aktif olması için en az 10üyeye ihtiyacınız vardır.
NOT:[1,-9)daki Guild Temple p2p yeridir yani f2pler giremez ancak liderlik için f2p gerekmez yani bir arkadaşınıza guildalogem verirsiniz o da guildi açar daha sonra liderliği size devreder tabi güven meselesi…
Semboller:
Guild Nasıl Kurulur , Perc. Spelleri Nelere verilmelidir? Allguildlogos
Kalkanlar:
Guild Nasıl Kurulur , Perc. Spelleri Nelere verilmelidir? Backgroundshields
Guildalogem:
Guild Nasıl Kurulur , Perc. Spelleri Nelere verilmelidir? 120pxguildalogem
Şimdi ise sizleree perc. Spellerini nasıl kasabiliriz sorusunun cevabını vericeğim.
Önceliklle rockı açıyoruz sonra unbewitchment açıyoruz sonra puanları rocka veriyoruz ta ki rock 5level olana kadar..Bütün bunlar için guildinizin 7level olması gerekmektedir daha sonra ise…
Ben kendi guildimde 2.ve 3.perce verdim puanları.(perc sayısını 1artırmak için 10puan yani 2level gerekir)Böylece perc sayısınıda 3ledik ve guildimiz oldu 11level…
Daha sonrası size kalmış ister wisdom verin ister pp ben pp verdim ve ppyi de tavsiye ederim.Sonuçta perc bu ne için dikilir?Tabi ki drop =)

Guild Nasıl Kurulur , Perc. Spelleri Nelere verilmelidir?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FORMAT NASIL ATILIR // ALINTIDIR ...